„Žalgiriui“ – Eurolygos autsaiderių antausis ir antirekordas

, Euroleague.tv

2014-11-15 11:44, atnaujinta 2016-12-11 18:36

Eurolygos varžybų penktojo turo rungtynėse A grupėje penktadienį Kauno „Žalgirio“ komanda svečiuose 80:92 (26:17, 15:25, 23:18, 16:32) pralaimėjo Sasario „Dinamo Banco di Sardegna“ (Italija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio pirmavo 26:17, tačiau antrajame kėlinuke išsvaistė turėtą pranašumą ir atsiliko 41:42. Sėkmingiau sužaidęs trečiąjį ketvirtį Kauno klubas vėl išsiveržė į priekį - 64:60. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai ėmė klysti beveik kiekvienoje atakoje ir šeimininkai nesunkiai rinko taškus iš po krepšio. Italijos ekipa laimėjo paskutinįjį ketvirtį 32:16 ir iškovojo pergalę 12 taškų skirtumu.